تولید محتوا سایت
10
مه

چگونه با تولید محتوا سایت به رتبه اول گوگل بیاییم ؟

با پيشرفت سريع موتور هاي جستجو گوگل و هوشمندتر شدن آن ها در هنگام رتبه بندي، با دقت بيشتري سايت هاي با كيفيت محتواي بالاتري را از ساير سايت ها رتبه بندي مي كنند. پس يكي از بهترين روش ها براي افزايش رتبه سايت و سئو، تولید محتوا سایت با كيفيت، فني و مطابق با اصول سئو است.

اهمیت تولید محتوا سایت حرفه ای و با کیفیت

بازاريابي محتوا يا Content Marketing يكي از بهترين روش هاي بازاريابي است كه با استفاده مداوم و سرمايه گذاري كم هزينه در آن خيلي راحت مي توان مخاطبان و مشتريان جديدي براي كسب و كار خود بدست بياوريد.

توليد محتوا سايت نيازمند دانش فني و تخصص نگارش و سئو است تا بتواند رتبه شما را در موتور هاي جستجو خصوصا گوگل بالا ببرد. بنابراین نباید بدون دانش و مطالعه تولید محتوا انجام بدهید چرا که تولید محتوا سایت بدون اطلاع داشتن از دانش سئو حتی ممکن به ضرر کسب و کار شما تمام شود.

درك موتور جستجو از محتوا چيست؟

موتور جستجو درك متفاوتي از محتوا نسبت به آنچه كه كاربر مشاهده مي كند دارد. موتور جستجو شايد بتواند معاني سطحي كلمات را تشخيص بدهد اما نمي تواند حس، ارزش، مفهموم و موضوع اصلي را تشخيص بدهد.

در عوض مي تواند استفاده از قوانين نگارشي، اشتباه هاي تايپي، ساختار فني محتوا، استفاده از تصاوير مرتبط، مطالب تكراري و بسياري از نكات فني ديگر را تشخيص دهد.

در حقيقت موتور جستجو بر اساس درك خود از محتوا، سايت ها را رتبه بندي مي كند. بنابراين بايد براي توليد يك محتوا دو هدف را باید در نظر گرفت:

  • توليد محتوا با كيفيت و کاربردی براي مخاطب
  • قابل درك براي موتور هاي جستجو

تیم تولید محتوای کانتونا با تخصص و تجربه در زمینه تولید محتوا می تواند محتوای با کیفیت برای اهداف کسب و کار شما تولید کند.

كيفيت طراحي سايت در كيفيت محتوا چه نقشي دارد؟

همانطور كه بالاتر گفتيم درك موتور هاي جستجو از محتوا با درك انسان تفاوت دارد. بيش تر چيزي كه موتور هاي جستجو به عنوان نرم افزار مي توانند تجزيه و تحليل كنند، به طراحي سايت مرتبط است.

براي تاثيرگذاري محتوا در بالا بردن رتبه سايت در موتور هاي جستجو بايد اصول سئو در طراحي سايت رعايت شده باشد و همچنين ساختار توليد كدهاي لازم براي نمايش محتوا هم مطابق اصول سئو باشند.

اگر خودتان مي خواهيد محتوا توليد كنيد اولين گام براي شما گفتگو با يك مشاور سئو است.

تا چه زمانی باید برای سایت محتوا تولید کنیم و انتشار دهیم؟

تیم تولید محتوا سایت

تولید محتوا یک امر مداوم است که در بلند مدت ورودی های سایت شما، درآمد شما و مخاطبان شما را ده ها برابر می کند. پس اگر با یک هفته تولید محتوا رتبه شما در موتور های جستجو تفاوتی نکرد ناامید نشوید!

سفارش توليد محتوا سايت

اگر مي خواهيد محتواي شما براي خوانندگان و موتور هاي جستجو جذاب باشد و مخاطبان و مشتريان بيشتري جذب كنيد با كانتونا براي مشاوره رايگان در ارتباط باشید. متخصص تولید محتوا ، كانتونا مي تواند بهترين كليدواژه ها را براي رونق كسب و كار شما شناسايي و محتواي با كيفيت براي آن توليد كند.