شرکت تولید محتوا
28
آوریل

شرکت تولید محتوا

امروزه همه مشاغلی که به گونه‌ای با وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی در ارتباط اند به اهمیت موضوع تولید محتوا پی برده‌اند. صاحبان این مشاغل ممکن است فردی یا گروهی را برای تولید محتوای کار خود استخدام کرده باشند اما رضایت کافی را از شیوه کار آن‌ها و محتوایی که تولید می‌کنند نداشته باشند و مدام به این فکر کنند که چگونه می‌توان شرکت تولید محتوا معتبری را پیدا کرد تا کلیه‌‌ی کارهای مربوط به تولید محتوای خود را برون‌سپاری کرده و از این کشمکش‌ها در امان باشند.

اگر شما فردی هستید که صاحب کسب‌ و‌ کاری در اینترنت می‌باشید و یا شخصی هستید که یک وب‌سایت ساده یا وبلاگی برای خود راه‌اندازی کرده‌اید یا نه، اصلا هیچکدام این‌ها نبوده و فقط یک دانشجو یا کاربر ساده هستید که روزانه زمان زیادی را در اینترنت برای خواندن مقالات درسی یا موضوعات مختلف صرف می‌کنید، به احتمال زیاد تاکنون با سایت‌هایی مواجه شده‌اید که محتوای مناسبی نداشته و یا تکراری بوده‌اند. اغلب کاربران در صورت مواجه شدن با اینگونه سایت‌ها معمولا سریعا آن را بسته و سراغ وب‌سایت‌هایی دیگر که دارای محتوای جذاب و کاربرپسندی می‌باشد و ممکن است از رقبای سرسخت شما نیز باشند می‌روند.

اکنون زمان آن رسیده است تا بهترین و خلاق‌ترین تیم تولید محتوا یعنی کانتونا را به شما معرفی کنیم تا تمامی پروژه‌های خود را در این مورد به ما سپرده و با خیالی آسوده به باقی کارهای خود برسید.

انواع شرکت تولید محتوا

  1. شرکت‌هایی که به صورت الکترونیکی بوده یعنی تنها ممکن است وب‌سایت داشته باشند و از این طریق سفارش‌ها را به صورت آنلاین دریافت می‌کنند.
  2. شرکت‌هایی که وب‌سایت نداشته و سفارشات خود را به صورت حضوری دریافت می‌کنند.
  3. گروه‌هایی از فریلنسرها که به صورت دورکاری مشغول به کار هستند و به اصطلاح به آن‌ها گرو‌‌ه‌های تولید محتوای غیر رسمی نیز می‌گویند.
  4. آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ که یکی از خدمات اصلی آن‌ها تولید محتوا می‌باشد.

شیوه کار وب‌سایت‌های تولید محتوا

در این وب‌سایت‌ها قسمت‌هایی برای مشاهده نمونه‌کار و ثبت سفارش آنلاین تولید محتوا وجود دارد که متقاضیان می‌توانند در ابتدا برای آگاهی از نوع نوشتار و تولید محتوا به این قسمت مراجعه کرده و نمونه‌های مختلفی را مشاهده کنند و یا اینکه کلمه کلیدی مدنظر خود را وارد کرده و محتوایی را به عنوان نمونه‌کار دریافت کنند.
سپس اگر از نمونه‌کار محتوای تولیدی خود راضی بودند با مشاهده لیست تعرفه‌های سفارشات با توجه به تعداد کلمات و انتخاب نوع محتوای بازنویسی شده یا ترجمه شده، کلمات کلیدی و عنوان مقاله خود را وارد کرده و با پرداخت هزینه آن و مشخص کردن مدت زمان انجام سفارش، سفارش خود را تکمیل کرده و ثبت ‌نمایند.

3 تا از مهمترین خدمات و ویژگی‌های تیم تولید محتوای کانتونا

شرکت تولید محتوا کانتونا

  1. تولید محتوای ترجمه شده یا بازنویسی شده منحصر به‌ فرد و مطابق با اصول سئو برای افزایش رتبه سایت شما در موتورهای جستجو
  2. تولید محتوای هدفمند متنی، گرافیکی و تصویری برای وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی
  3. ارائه بهترین خدمات با پرداخت هزینه‌‌هایی بسیار منصفانه

اگر شما روی تولید محتوای سایت و شبکه‌های اجتماعی خود حساسیت زیادی دارید و هنوز شرکت تولید محتوا مناسبی را پیدا نکرده‌اید به شما پیشنهاد می‌کنم بهترین گزینه را انتخاب کنید تا مسیر راحت و کوتاهی را برای رسیدن به اهداف‌تان طی کرده باشید. بهترین گزینه تیم تولید محتوای حرفه‌ای و خلاق کانتوناست!