تیم تولید محتوای حرفه ای
11
دسامبر

تیم تولید محتوا متخصص و حرفه ای: از رویا تا واقعیت

تولید محتوا یکی از نیاز های اصلی هر شرکت، سایت و مجموعه است. برای اینکه بتوانید در بستر اینترنت حرفی برای زدن داشته باشید باید حتما محتوا‌هایی در زمینه فعالیتتان بر روی سایت شرکت یا شخصی خود منتشر کنید. با توجه به این که محتوا برای شما مشتری تولید می‌کند و کسب و کارتان را رشد می‌دهد باید به آن توجه ای مخصوص داشت. شما می‌توانید با تولید یک محتوای ناب به سرعت از رقبای خود پیشی بگیرید. داشتن یک تیم تولید محتوا حرفه ای بهترین کار برای رفع نیاز های بازاریابی محتوایی برند شماست.

انتخاب تولید کننده محتوا

آیا برای تولید محتوا هر کسی می‌تواند فعال باشد و یک سایت را پوشش دهد؟ قطعا جواب خیر است. یک سایت برای اینکه بتواند محتوا‌های کافی را داشته باشد نیاز دارد تا بیش از یک نفر بر روی آن محتوا تولید کنند. یکی از راه حل هایی که همیشه پیشنهاد می شود این است تا تولید محتوا سایت خود را به یک تیم تولید محتوا یا شهر‌های دیگر بدهیم تا آن ها به صورت حرفه ای این کار را برایتان انجام دهند.

زمانی که فعالیت های تولید محتوا توسط چندین نفر انجام شود، محتوا ها از دیدگاه های مختلف نگارش می‌شوند و در نتیجه کاربران برای خواندن دیگر مقالات وبلاگ سایت شما بیشتر ترقیب خواهند شد.

مشکل نبود تیم تولید کننده محتوا

یکی از نیاز های به وجود آمده برای بیشتر شرکت ها و یا تیم ها این است که نمی توانند بر روی وب سایتشان به خوبی مانور دهند. همانطور که گفتیم برای بالا رفتن مشتریان و رنکینگ سایت نیاز به متخصص تولید محتوا داریم. علاوه بر این می دانیم که تمامی محتوا های یک سایت را نمیتوان به کمک یک متخصص تامین کرد. برای این کار نیاز به تیم تولید محتوا داریم. تیمی که بتواند محتوایی تخصصی و ناب در اختیار شما قرار دهد.

تیم تولید محتوا

اصلا در تولید محتوا چه نکاتی باید رعایت شود؟

نکاتی مهم برای خلق یک محتوا وجود دارند که برای تاثیر گذاری بیشتر لازم است آن ها را رعایت کنید. نمونه‌هایی از این موارد را در ادامه خواهیم گفت.

بالا بردن رنکینگ در سایت

یک تیم تولید محتوای خوب وظیفه دارد علاوه بر بالابردن رنکینگ شما در گوگل، مشتریان بیشتری برایتان جذب کند. در واقع یک بازریاب همیشگی برای شما خلق کند که بدون دریافت هیچ هزینه ای در بلند مدت برایتان جذب مشتری کند.

مفید بودن محتوا برای کاربران

متن محتوا‌ها باید به گونه ای نوشته شود تا افراد و کاربران با خواندن آن ها به علم خودشان بیفزایند. این امر باعث می‌شود تا افراد به سایت شما علاقه‌مند شده و زمان بیشتری را در آن سپری کنند. این مدت زمان بیشتر یک نعمت برای کسب و کار و سئو سایت شماست.

در واقع مفید بودن محتوا برای کاربران باعث ویروسی شدن آن و علاوه بر این نرخ پرش شما را کاهش می‌دهد.

برند سازی و ساخت مشتریان واقعی

محتوا تولید شده باید به گونه ای باشد که مردم را عاشق برند شما کند. این گونه تولید محتوا بهترین حالت در نوع خود است. اگر این اتفاق برای کاربران بیوفتد شما پیروز میدان در برابر رقبای خود هستید.

بهتر کردن سئو که همه چیز است

یکی از نکات مهم در تولید محتوا این است که شما نکات سئو را در آن رعایت کنید. سئو کردن مقالات و یا ویدئو های هر سایت میتواند به هر چه بیشتر ویروسی شدن مطالب تان کمک کند. (مردم آن ها را برای یک دیگر ارسال کنند)
البته می‌توانیم با کمی تغییر بگوییم که سئو بودن محتوا های تولیدی برای هر سایت می تواند موارد یک الی سه را برای شما به ارمغان بیاورد.

آیا هر تیمی برای تولید محتوا مناسب است؟

سوالی بعدی این است که آیا برای تولید محتوا می‌توان به هر تیمی که خود را متخصص می‌نامد اعتماد کرد؟ یا چرا باید به عنوان یک فرد ساکن مشهد به دنبال تیم تولید محتوا در مشهد باشیم؟
برای پاسخگویی به این سوالات لازم است تا اشاره ای به بحث کلاهبرداری های اخیر در سطح کشور داشته باشیم. با توجه به گرم شدن بازار تولید محتوا افراد سود جو اقدام به کلاهبرداری از افراد و شرکت ها کرده اند. این افراد با متخصص خواندن خودشان و ساخت چند نمونه کار، مشتریان را فریب می‌دادند و پس از پرداخت مبلغ های بیعانه توسط افراد و زدن چند پروژه اولیه برای دریافت کل پول کار را متوقف می‌کرده اند و نا پدید می‌شدند.
با توجه به موارد بالا ما نیاز داریم تا در زمینه برون سپاری پروژه های تولید محتوا دقت بیشتری به خرج دهیم. یکی از مواردی که می تواند به ما در این امر اطمینان خاطر بیشتری بدهد سپردن پروژه به دست یک تیم تولید محتوا در مشهد است. این که یک تیم در شهر شما ساکن باشند می‌تواند به شما چندین مزیت را بدهد.

امکان ارتباط حضوری

گذاشتن یک قرار ملاقات با نماینده ای از تیم تولید محتوای مد نظرتان می‌تواند اطمینان خاطر بیشتری برای پروژه های سنگین و بلند مدت ایجاد کند. با عقد قرارداد بین طرفین، هر دو از حقوق خود و همچنین وظایفی که دارند به خوبی آشنا می‌شوند و در نتیجه از سوتفاهم آینده نیز جلوگیری می‌کند.

کم شدن احتمال کلاهبرداری

با داشتن یک نسخه از قرارداد، می‌توان پیگیری هایی را از مراجع قضایی داشت و احتمال کلاهبرداری در این موارد کاهش بسیاری دارد. امکان ثبت قرارداد رسمی نیز به منظور جلوگیری از پخش اطلاعات نکته مهم دیگری است که رعایت آن برای محتوا های یونیک اهمیت بیشتری دارد.

پاسخگویی مداوم و موثر

پاسخگویی در زمان بیشتر یک عامل مناسب دیگر برای انتخاب تیم تولید محتوا مناسب است. قطعا تیمی که یک نفر به عنوان روابط عمومی دارد و شما می‌توانید به صورت مستمر و در صورت بروز مشکل با او صحبت کنید از اعتبار بیشتری برخوردار است.

شما می‌توانید برای تست این پارامتر مقدار کمی از سفارشات خود را ثبت کنید تا نحوه پاسخگویی تیم را مورد بررسی قرار دهید.

راهکار چیست؟

حالا با توجه به تمامی مواردی که گفته شد و احراز اهمیت تولید محتوای خوب و همچنین به کارگیری یک تیم تولید محتوا در مشهد چه باید کرد؟ آیا تیمی در سطح شهر مشهد که کسب و کار زیادی را نیز در دل خود جای داده است وجود دارد که علاوه بر قیمت کم و پایین بتواند محتوایی با کمترین نقص را تحویل دهد؟
تیم تولید محتوای کانتونا در پی رعایت تمامی مواردی که گفته شد است تا بتواند خدمات مورد نظر شما را با کمترین نقص و کاستی ارائه دهد.

چرا تیم تولید محتوای کانتونا

هدف از تشکیل کانتونا، از بین بردن کمبود های تولید محتوا در سطح مشهد بوده است. تیمی جوان، متخصص و قدرتمند که بتواند به همراه کیفیت بالا، قیمتی مناسب را به مشتریان ارائه دهد.
ما سعی داریم تا بتوانیم خیال مشتریان خود را از تولید محتوایی بی نقص و کامل راحت کنیم. می‌توانید برون سپاری بسیار راحتی را تنها با چند کلیک تجربه کنید! تنها کاری که برای شروع همکاری با ما لازم است تماس با ارتباط عمومی یا اقدام از طریق سایت ما است. شما می‌توانید پس از تماس و مشاهده لیست قیمت ها، تعداد محتوا ها و مقدار کلمات هر کدام از آن ها را سفارش دهید.

خدمات اضافه کانتونا نیز برای مشتریان در دسترس است. همکاران ما تمامی مقاله ها به صورت مستمر و در یک ساعت مشخص بر روی سایت شما بارگذاری می‌کنند. این کار علاوه بر کم کردن زحمات شما، در بالا بردن سئو سایت نیز کمک محسوسی می‌کند.

پشتیبانی ما همراه با مقالاتی که نوشته شده است یکی دیگر از مزایای چشمگیر کانتونا است. اگر در محتوا های تولید شده مشکلی وجود داشت که برای اصلاح آن نیاز بود تا دوباره مقاله مورد بررسی قرار بگیرد، همکاران ما در پشتیبانی آماده اند تا مشکلات را بر طرف کنند.
ممکن است این مشکلات از قبیل اشتباهات تایپی باشند تا مواردی مانند تکراری بودن متن مقاله ها و یا رعایت نشدن موارد سئو در متن محتوا. در هر صورت تیم کانتونا به صورت تمام وقت در اختیار شماست تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن محتوایی ناب را به شما تحویل دهیم.

تضمین کیفیت سئو اولیه برای محتوا ها نیز از ویژگی های پایه ای برای محتوا های تولیدی کانتوناست. اگر از افزونه یو آست سئو استفاده کرده باشید حتما پارامتر های اولیه برای سئو هر محتوا را مشاهده کرده اید. پلتفرم تولید محتوا کانتونا تضمین می‌دهد تا تمامی محتوا هایی که برای مشتریان ارسال می‌شوند از چراغ سبز یوآست برخوردار باشند و یا حداقل تمامی اصول ابتدایی سئو در محتوا ها رعایت شده باشد.