تولید محتوا اینستاگرام
30
مارس

تولید محتوا اینستاگرام

با توجه به محبوبیت اپلیکیشن اینستاگرام میان عموم مردم، امکان دسترسی بیشتر افراد جامعه به این نرم‌افزار سرگرمی و اشتراک تصاویر، امروزه بستر فوق‌العاده‌ای روی این نرم‌افزار برای تبلیغات و معرفی کسب و کارها چه به صورت آنلاین و چه به صورت سنتی فراهم شده. مهم‌ترین مسئله برای دیده شدن در اینستاگرام تولید محتوای با کیفیت و کاربرپسند هست. تیم جوان و متخصص کانتونا با تولید محتوا اینستاگرام نیاز شما را برای فعالیت و دیده شدن در این شبکه اجتماعی پرکاربرد و گسترده برطرف می‌کنه و داستان برندتون رو به خوبی تعریف می‌کنه تا بیشتر و بهتر دیده بشین.

مهم‌ترین نکته تولید محتوا برای اینستاگرام اینه که تصاویر با کیفیت و ارزشمندی ایجاد کنین. چراکه اینستاگرام یک شبکه‌ی اجتماعی تصویرمحور هست و مخاطبانش با دیدن تصویرهای جذاب از صفحه شما بازدید می کنن و شما رو دنبال می کنن. بنابراین بهتره که روی انتخاب تصاویر کمی وسواس به خرج بدین و از تصاویر ناب برای برندتون استفاده کنین. کانتونا با تیمی متخصص در زمینه‌ی عکاسی و تولید محتوای ناب می‌تونه به شما در این راه کمک کنه و برند شما رو سر زبونا بندازه.

چرا تبلیغات در اینستاگرام؟

کاربرد شبکه‌های اجتماعی بیشتر برای ارتباط داشتن کاربران اون شبکه هستش. پس چرا برخی از کسب و کارها تبلیغات روی اسن بسترهارو انتخاب می‌کنن؟ جواب خیلی ساده‌ست! ارتباط با مشتری می‌تونه اونارو به برند شما علاقمند کنه. البته این مسئله کاملا باید طبق یک استراتژی درست پیش بره. مثلا فرستادن پیام‌های تبلیغاتی به صورت مداوم می‌تونه کاملا مخرب باشه. تبلیغات در اینستاگرام از اون‌جایی که با عکس‌های جذاب و کپشن‌های کوتاه و صمیمانه همراهه برای مخاطب سرگرم کننده‌ست.

همونطور که می‎‌دونین هر شبکه‌ی اجتماعی هویت مخصوص به خودش رو داره. به طور مثال اینستاگرام برای به اشتراک گذاشتن تصاویر و سرگرمی، توییتر برای انتقال نظرات کوتاه و انتقادی با هدف ویروسی شدن و لینکدین برای ارتباط‌های کاری و حرفه‌ای ایجاد شدن. بنابراین باید تولید محتوا در فصای مجازی مطابق با هویت شبکه‌ی اجتماعی ایجاد بشه و به صورت حرفه‌ای به اشتراک گذاشته بشه تا تاثیر اون بر روی کاربران، موثرتر باشه. این‌طوری اون‌ها رو مشتاق به بازدید و استفاده از محصولات و خدمات می‌کنه.

اهمیت کیفیت در تولید محتوا برای اینستاگرام

تولید محتوا با کیفیت اینستاگرام

در این شبکه‌ی اجتماعی کیفیت حرف اول رو می‌زنه. اگر شما بهترین محتوا رو استفاده کنین اما از تصاویر جذاب و با کیفیت استفاده نکنین مخاطبانتون از اون استقبال نمی‌کنن. توصیه میشه از تصاویر Full HD و مربعی برای محتواتون استفاده کنین و با توجه به پرسونای مخاطبتون از محتوای مناسب با نیاز اون‌ها استفاده کنین.

پربازدیدترین محتوا در اینستاگرام شامل موارد زیر می‌باشد:

  • جملات انگیزشی و متن‌هایی که روی تصاویر درج شدن
  • پشت صحنه‌ی فرآیند کاریتون
  • مصاحبه در زمینه فعالیتتون
  • مقایسه موارد مشابه با هم مثل مقایسه گوشی‌های همراه
  • استفاده از نظرات مستقیم مشتریان

هزینه‌ی تولید محتوا برای اینستاگرام

هزینه‌های تولید محتوای اینستاگرام با توجه به تولید محتوای متنی، تصویری و یا ویدئویی متفاوته. موارد دیگه‌ای مانند مدیریت صفحه، تعیین استراتژی و … می‌تونن در تعرفه‌ها موثر باشن. نکته‌ای که حائز اهمیته اینه که شما می‌تونید با صرف هزینه‌ای اندک، درآمدی رویایی از طریق شبکه های اجتماعی داشته باشید. تیم متخصص و حرفه‌ای کانتونا در زمینه تولید محتوا برای اینستاگرام در مشهد و یا حتی به صورت آنلاین در دیگر شهرها همراه شماست.

برای ثبت سفارش و یا مشاوره تلفنی رایگان با ما در ارتباط باشید.