تولید محتوا تلگرام
07
ژوئن

نکات طلایی تولید محتوا در تلگرام

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت کسب و کارهای اینترنتی به طرز چشمگیری افزایش یافته است. یکی از بی دردسرترین و ارزان ترین راه های کسب درآمد در اینترنت تولید محتواست که این روزها سرو صدای زیادی را در دنیای کسب و کار آنلاین راه انداخته است. یکی از راه هایی که خیلی از افراد وقتی می خواهند بیزنسی را شروع کنند تا از طریق آن درآمد کسب کنند، شبکه های اجتماعی و خصوصا تلگرام است. بسیاری از افراد از این برنامه ساده به راحتی کسب درآمد می کنند و بازاریابی راه انداخته‌اند . ما در اینجا آمده ایم که برا شما تولید محتوا در تلگرام آشنا کنیم.

بازاریابی از طریق تلگرام بسیار لذت بخش است. البته نیاز به یک بازنگری دارد. در ابتدا برای اینکه بتوانیم در تلگرام به آن نتایج دلخواه برسیم، باید در قدم اول یک کانال با بازدید کنندگان بسیار بالا داشته باشیم و برای رسیدن به این هدف تنها کاری که میتوان انجام داد تولید محتوای جذاب و با کیفیت است. اما اگر تنها به عرضه محصولات پرداخته شود و هیچگونه تخصصی در زمینه تولید محتوا تلگرام نباشد بدون شک کار شما با شکست رو به رو می شود. با نکات طلایی و کلیدی برای انجام این کار با کانتونا همراه باشید.

نکاتی برای تولید محتوا تلگرام

ابتدا برای خود یک کانال تلگرامی بسازید چون یکی از راه های بازاریابی محتوا است و استفاده از کانال های تلگرامی راه درست برای انتشار محتوا است. با راه اندازی یک کانال تلگرامی میتوانید از طریق اد لیست (Add List) مخاطبین خود را به کانال دعوت کنید و نگران این نباشید که در ابتدا کار بازدید کننده کمی دارید. میتوانید با تولید محتوای خوب افراد دیگر را جذب کنید و تبلیغات خوب از طریق محتوا خوب شما صورت گیرد. سعی کنید اعضای کانال را از دست ندهید. برای اینکه اعضا را ازدست ندهید میتوانید از طریق ربات های تلگرامی یک نظرسنجی راه اندازی کنید و نظرات مثبت یا منفی آن‌ها را درباره مطالب کانال مطلع شوید و یا یک آیدی تلگرامی برای ارتباط بیشتر با مخاطبین خود در پروفایل کانال تلگرام قرار دهید و محتوای کانال را مرتبا به روز نگه دارید.

محتوا یونیک و کوتاه

محتوای تکراری باعث می‌شود مخاطب خیلی زود از کانال شما خسته شود. از مطالب کوتاه استفاده کنید. مخاطب تلگرام حوصله خواندن چیزهای بلند را ندارد. درست است که تلگرام مثل توییتر محدودیت کاراکتری ندارد ولی باید چنین محدودیت‌هایی را برای کانالمان در نظر بگیریم. از زیاد‌ه‌گویی در تولید محتوا تلگرام باید خودداری کرد. می توان یک قانون کلی گفت: سادگی محتوا در کنار مفید بودن و کوتاه بودن بازتابی بهتر به مخاطب می‌ دهد

هدفمند کار کنید

با هدف مطالب خود را بگذارید. تولید محتوایی پراکنده نداشته باشید و سعی کنید هدفتان را مشخص کنید. شما باید از تولید محتوای خودتان هدفی داشته باشید و آن را به مخاطب انتقال دهید. برای اینکه تولید محتوا، به تنهایی کافی نمی باشد. سر تیترهای عالی انتخاب کنید. تیترها و یا عنوان ها اولین چیزهایی هستند که مخاطب‌ها از متن شما مشاهده می کنند. پس سعی کنید عنوان های جذاب انتخاب کنید.

تولید محتوا صوتی

از انتشار فایل صوتی نترسید مخاطب تلگرام گوش کردن را دوست دارد ولی اگر حالتان خوب نیست یا صدایتان گرفته است و یا تازه از خواب بیدار شده‌اید از ضبط فایل صوتی خودداری کنید. انتشار پادکست آنقدر مفید و ارزش‌آفرین است که می‌ارزد به خاطر آن به کلاس فن بیان بروید و یک میکروفن درست‌ و درمان برای خودتان بخرید.

از آنجایی که تلگرام مخاطب زیادی دارد یکی از بهترین راه ها برای بازاریابی دیجیتال معرفی شده است. به همین خاطر می توانید با تولید محتوای حرفه ای در تلگرام به راحتی به موفقیت هایی دست پیدا کنید که می تواند کسب و کار شما را از این رو به آن رو کند.

کانتونا به عنوان تیم تولید محتوای حرفه ای در زمنیه تولید محتوا شبکه های اجتماعی رسیدن به موفقیت را برای شما تضمین کند.