20
سپتامبر

تولید محتوا در کانتونا

تولید محتوا از جمله مواردی است که بعد از راه اندازی کسب و کار آنلاین یا سایت، دغدغه تمامی کسبو کار ها و شرکت ها است. داشتن وب سایتی پر بازدید، اصلا کار راحتی نیست. نمی توانیم این انتظار را داشته باشیم که اگر وب سایت یا وبلاگی را راه اندازی می کنیم با سرعت و بدون تلاش ما بازدید های زیادی داشته باشد. برای داشتن وب سایتی پربازدید موارد زیادی را باید رعایت کرد. از مهمترین موارد اثربخش در سئو سایت، تولید محتوای آن می باشد. در واقع در عصر حاضرسئو و تولید محتوا دو عضو جدا ناپذیر هستند.

در تیم کانتونا خدمات تولید محتوا به صورت کاملا تخصصی انجام می پذیرد.

تمامی محتوای به صورت یونیک و حرفه ای می باشد. بعد از تولید محتوا، متخصصان سئوی سایت آن مطالب را بررسی می کنند تا از کیفیت محتوا اطمینان حاصل کنند.
ارائه تمامی این خدمات درزمانی کوتاه به دست شما می رسد و شما می توانید به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید.
با خدمات سایت کانتونا شما می توانید همواره وب سایت یا وبلاگ خود را به روز نگه دارید و یک وب سایت پربازدید و بزرگ داشته باشید.
بهترین کار این است که روش های غیراصولی را به فراموشی بسپاریم و روش های درست طراحی سئو و مورد تایید گوگل را به کار ببریم.
استفاده از روش های غیر اصولی کوتاه مدت هستند، پس همین حالا اقدام کنید، از خدمات تولید محتوای سایت کانتونا استفاده کنید و در راه موفقیت قدم بردارید.

ویژگی محتوایی که در کانتونا تولید می شوند؟

محتوایی که در کانتونا تولید می شوند به هیچ عنوان کپی نیستند.
محتوا می توانند تحقیقی از مطالب انگلیسی و ترجمه آنها باشند، یا اینکه به صورت تحقیق تالیف شوند و یا ممکن است ترکیبی از تحقیق و تالیف باشند، در این مورد انتخاب با مشتری است.
تمامی نکاتی که باید در سئوی پایه تولید محتوا رعایت شود مثل چگالی کلمات، استفاده از کلمات کلیدی و… در تولید محتوا رعایت می گردد.
ویراستار محتوا پس از نویسنده بر روی تمامی محتوای تولید شده ویراستاری می نماید.
درهمه محتواها حداقل یک عکس، مرتبط با موضوع درج می شود.
علائم نگارشی مانند ویرگول، نقطه، علامت سوال، شماره گذاری ها و …. به صورت اصولی در محتوا رعایت می شود.