۲۰
شهریور

تولید محتوا در مشهد

یکی از مهم ترین دغدغه ها در کانتونا توسعه بهبود رتبه سایت در گوگل می باشد. با تنظیم یک استراتژی قوی و زمانبندی شده به صورت ماهانه و یا سالانه می توان به تولید محتوایی منحصر به فرد رسید . تولید محتوا در کانتونا شامل انواع تولید محتواهای صوتی، تصویری، متنی و گرافیکی می باشد. این موارد اهداف زیر را شامل می شود:

  • بهینه سازی
  • سئو مطالب
  • جذب مخاطب
  • تعامل بیش تر با مخاطبان

کانتونا با همکاری نیروهای متخصص و حرفه ای در تلاش است تا با ارائه محتوای تاثیر گذار، به رشد کسب و کار شما کمک نماید.

 

سفارش تولید محتوا در مشهد

ثبت تولید محتوا

شما با توجه به نیازی که در کسب و کار خود احساس می کنید، می توانید سفارش خود را از طریق بخش سفارش تولید محتوا و تنها با چند کلیک انجام دهید. همکاران ما پس از بررسی درخواست شما، برای دریافت اطلاعات سفارش در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت. سپس درصورت نیاز، جلسه ای را با شما هماهنگ خواهند نمود. تیم ما قبل از عقد قرارداد، جهت اطمینان بیشتر شما از کیفیت کار می تواند به خواست شما نمونه کارهای کانتونا را در اختیارتان قرار دهد.

نقش شما به عنوان کارفرما

شما به عنوان کارفرما، ابتدا موضوع و تعداد محتوای مورد نیاز را با توجه به سایت خود تعیین کرده و سپس کلمات کلیدی توسط تیم تولید محتوا انتخاب می شود، و پس از تطبیق با تعداد کلمات مشخص شده هزینه اعلام می شود. در نهایت بعد از پرداخت فاکتور، شما می توانید در زمان معین کار را تحویل بگیرید.

شما بااستفاده از تولید محتوا در کانتونا می توانید از تمامی خدمات، با مناسب ترین قیمت ها بهره ببرید و همچنین مسیر رشد کسب و کارتان را هموار سازید و با خیالی آسوده در آن گام بردارید.