11
سپتامبر

تولید محتوای سفارشی در مشهد

یکی از مهم ترین دغدغه ها در کانتونا توسعه بهبود رتبه سایت در گوگل می باشد. با تنظیم یک استراتژی قوی و زمانبندی شده به صورت ماهانه و یا سالانه می توان به تولید محتوایی منحصر به فرد رسید. تولید محتوای سفارشی در کانتونا شامل انواع تولید محتواهای صوتی، تصویری، متنی، گرافیکی و… است.

کانتونا با بکارگیری نیروهای متخصص و حرفه ای در تلاش است تا با ارائه محتوای تاثیر گذار، به رشد کسب و کار شما کمک نماید. این موارد اهداف زیر را شامل می شود:

  • بهینه سازی
  • سئو مطالب
  • جذب مخاطب
  • تعامل بیش تر با مخاطبان
تولید محتوای سفارشی

ثبت سفارش تولید محتوا

شما با توجه به نیازی که در کسب و کار خود احساس می کنید، می توانید سفارش تولید محتوا را از طریق بخش ثبت سفارش انجام دهید. درخواست شما مورد بررسی قرار می گیرد. سپس همکاران ما در کمتر از 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت و درصورت نیاز، جلسه ای با شما هماهنگ خواهد شد. جهت اطمینان بیشتر شما از کیفیت محتواهای تولید شده توسط کانتونا، تیم ما قبل از عقد قرارداد می تواند با درخواست قبلی شما، نمونه ای از تولیدات قبلی کانتونا را در اختیارتان قرار دهد.

نقش شما به عنوان کارفرما

شما به عنوان کارفرما، ابتدا موضوع و تعداد محتوای مورد نیاز را با توجه به فعالیت و کسب و کار خود تعیین می کنید. سپس کلمات کلیدی توسط تیم تولید محتوا انتخاب شده و پس از تطبیق با تعداد کلمات مشخص شده هزینه محاسبه می گردد. در نهایت بعد از پرداخت فاکتور، شما می توانید در مدت زمان تعیین شده توسط تیم تولید محتوا کار خود را تحویل بگیرید. کانتونا می تواند با مناسب ترین قیمت یک محتوای سفارشی برای شما تولید کند و مسیر رشد کسب و کار شما را هموار سازد.