25
سپتامبر

سفارش تولید محتوا، برگ برنده‌ کسب و کارها

در دنیای امروز که رنگ‌،آوا و نما ذهن هر انسانی را به نوعی احاطه کرده، نمی‌ توان تاثیر محتوای متنی یا غیرمتنی را نادیده گرفت. تولید محتوا را می توان یک روش اثرگذار و روشی تضمینی دانست که جایگاه یک کسب و کار را در درازمدت ارتقا می دهد. اگر شما هم کسب و کار خود را در یک وب سایت یا شبکه های اجتماعی معرفی می کنید، احتمالا با جمله ی معروف “Content is king” (محتوا پادشاهی می کند!) برخورد کرده اید. با این توضیح کوتاه واضح است که سفارش تولید محتوا می تواند برگ برنده رشد کسب و کار شما باشد.

محتواهای تولیدی برخی از تولید کنندگان دارای هیجان و جذابیت است و تعداد زیادی از آن ها هم توانایی ایجاد محتوا بر پایه اصول سئو را دارند. هر چند برای تولید محتوا همه چیز در سئو و بهینه‌ سازی سایت نیست، اما بدون محتوا هم سئو معنی ندارد! می توان سئو را به بدن انسان و محتوا را شریان‌های اصلی و حیاتی بدن انسان تشبیه کرد.

در بین این تولیدکنندگان شاید تعداد معدودی باشند که محتوایشان هم مخاطب را جذب کند و هم سئو شده باشد!

سفارش تولید محتوا
سفارش تولید محتوا

 قبل از رقبا، با سفارش تولید محتوا به اوج برس

شما با سفارش تولید محتوا یک قدم موثر برای بهینه‌ سازی سایت و صفحات اجتماعی خود برمی دارید. وجود مطالب بهینه، بخش جدانشدنی بازاریابی دیجیتال، در مسیر بهینه سازی سایت است. با همکاری یک گروه باتجربه و متخصص تولید محتوا، کسب و کار شما می تواند به موتورهای جستجو معرفی شود. اگر محتوای تولید شده برای کسب و کار شما در نتایج بهترین جستجوهای موتورهای جستجو قرار نگیرد، مشتریانتان به جای شما سراغ رقبای شما می روند، پس شما هم با سفارش تولید محتوا قادر خواهید بود قبل از رقبای خود به اوج کسب و کارتان برسید.

ارزان ترین شرکت برای سفارش تولید محتوا

با یک جستجوی ساده متوجه می شوید که شرکت های زیادی وجود دارند که خدمات تولید محتوا را انجام می دهند. اما تعداد اندکی از این شرکت ها می توانند مثلا یک محتوای متنی بدون اشکالات نگارشی و معتبر را در اختیار شما قرار دهند. تجربه نشان داده وقتی با هزینه خیلی کم سفارش تولید محتوا را به یکی از این شرکت ها واگذار می کنید، محتوایی که تحویل می گیرید مشکلات زیادی دارد.

با جستجوی هر پاراگراف در گوگل متوجه خواهید شد که محتوای متنی که برای شما تولید کرده اند کپی شده است. در مواردی مشاهده شده هیچ تیتری در محتوای متنی تولید شده وجود ندارد و حتی کلمات کلیدی انتخاب شده توسط مشتری هم در هیچ جای متن به چشم نمی خورد. ارتباط بین جمله های محتوا مشخص نبوده و خبری از تصویر در محتوا نیست و اینجاست که دلیل ارزان بودن قیمت مشخص می گردد.

تولید محتوای تخصصی در کانتونا

شما در کانتونا با متخصصان تولید محتوا در مشهد روبرو هستید. محتواهای تولیدی در کانتونا بارها ویرایش می شوند. به ندرت ممکن است ایراد نگارشی در محتواهای تولید شده توسط تیم کانتونا دیده شود. کلمات کلیدی انتخاب شده توسط شما، در محتوای متنی مشخص شده و توضیحات متا هم برای آن لحاظ می گردد. تصاویر استفاده شده در محتواها با تکنیک های فتوشاپ، بصورت منحصر به فرد برای شما طراحی و بنا به درخواست شما، تصویر برداری اختصاصی هم انجام می شود. حتی قبل از تیترگذاری با شما مشورت شده و پیشنهاد لازم به شما داده می شود و در صورت تمایل به مطالب دیگر سایت شما لینک سازی داخلی انجام می گیرد. در نهایت محتوای شما بصورت کاملا تخصصی و سئو شده آماده انتشار می شود.

سفارش تولید محتوا در کانتونا سه ویژگی منحصر بفرد دارد:

  • مناسب ترین هزینه ی تولید محتوا
  • تحویل محتوا در مدت زمان مشخص شده
  • تولید محتوا، با کیفیت عالی

کانتونا جزو حرفه‌ای‌ترین گروه های تولید محتوای الکترونیکی در مشهد و حتی در کشور است که به پشتوانه این سه ویژگی منحصر بفرد خود فعالیت می کند. گروه متخصص کانتونا ضمن برقراری یک تعامل پویا بین تیم تولید محتوای خود و سفارش دهندگان محتوا، خدمات شایسته ی مشتریانش را در اختیارشان قرار می دهد.مشتریان کانتونا می توانند هر یک از خدمات مورد نظر خود را، اعم از تولید محتوای متنی، اینفوگرافیک،  ویدئویی، خدمات اینستاگرام، موشن گرافی، پادکست و … را انتخاب کرده و با توجه به نیاز و سلیقه خود محتوا را سفارش دهند.

مشتریان علاوه بر دریافت خدمات کانتونا می‌توانند به راحتی محتواهای متنی و غیر متنی مختلف را با هم مقایسه و نکات مهم مد نظر خود را شناسایی کنند و متناسب با کسب و کارشان محتوای خود را سفارش دهند.

اینطوری در کانتونا سفارش تولید محتوا بده

با توجه به نیازی که در کسب و کارتان احساس می کنید، به بخش ثبت سفارش سایت کانتونا مراجعه کنید. با تکمیل این بخش شما از مشاوره رایگان و اطلاع از تعرفه تولید محتوا و دریافت نمونه کارها بهره مند می شوید. درخواست شما مورد بررسی قرار گرفته و بعد همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت. درصورت نیاز، جلسه ای با شما هماهنگ و جهت آشنایی بیشتر شما از کیفیت محتواهای تولید شده، نمونه کارها به شما ارائه می گردد.

در کانتونا شما به عنوان کارفرما شناخته می شوید. کارفرما لازم است ابتدا موضوع و تعداد محتوای مورد نیاز خود را با توجه به نوع فعالیت و کسب و کار خود تعیین کند. سپس کلمات کلیدی توسط تیم تولید محتوا انتخاب و بعد از تطبیق با تعداد کلمات مشخص شده، هزینه تولید محتوا محاسبه می گردد. در نهایت بعد از پرداخت فاکتور، کارفرما می تواند در مدت زمان تعیین شده توسط کانتونا، محتوای خود را تحویل بگیرد. کانتونا می تواند با مناسب ترین قیمت یک محتوای سفارشی تولید کند و مسیر رشد کسب و کار شما را هموار سازد.

کانتونا در کنار شما است تا به روزترین اطلاعات ایران و جهان را در حوزه تولید محتوا در اختیارتان قرار دهد و باعث رونق روز افزون کسب و کار شما شود.