تولید محتوا ارزان
04
آوریل

تولید محتوا ارزان برند تجاری شما را ارتقاء می دهد !

محتوا از کارآمد ترین روش های رشد ترافیک سایت است چرا که با بهینه سازی مطالب سایت، رتبه شما در موتور جست و جو گوگل بالا می رود. بنابراین تولید محتوا ارزان ساده ترین و در عین حال گرانبها ترین روش بازاریابی وب سایت می باشد. اگر دوست دارید در این باره بیش تر بدانید در ادامه مقاله با کانتونا همراه باشید.

تاثیر محتوا در رتبه بندی گوگل

همان طور که می دانید محتوای بهینه به شما در رشد تجارت و کسب و کارتان کمک می کند. هم چنین با رشد کسب و کار، سود شما هم بیش تر می شود. محتوایی که پاسخگوی نیاز کاربران باشد، بازدید بیش تری خواهد داشت. به همین علت گوگل شما را در صفحه اول نتایج نشان می دهد. این گونه مخاطبان بیش تری از محتوای شما بهره می برند. در همین حین برند تجاریتان هم به نحو دلخواه شما معرفی می شود.

تولید محتوا ارزان و با کیفیت

مدت ها پیش صاحبان کسب و کار که مشغول ارائه محصول و خدمات بودند، راه های سختی را برای معرفی خود طی می کردند. برای مثال مجبور بودند به سر تا سر جهان سفر کنند و کالای خود را به مردم و مشتریان معرفی کنند. اما حالا تصورش هم وحشتناک است. چرا؟ علت آن ارائه راه های ساده ای مانند تولید محتوا مناسب جهت معرفی محصولات است. با این روش نه تنها اطرافیان بلکه کل دنیا هم می توانند با یک جست و جو ساده در گوگل وب سایت شما را مشاهده کنند. اگر مطالب با کیفیت و جذابی تولید کرده باشید، آن ها جذب خواهند شد.

افزایش اعتبار وب سایت

محتوا سئو شده

نوشتن محتوای با کیفیت با نوشته های معمولی متفاوت است. حتی تولید محتوا ارزان هم شرایطی دارد که با رعایت آن ها است که موفق خواهید شد. نوشته به هیچ عنوان نباید تکراری باشد. از ذهن خود برای ایده های جدید استفاده کنید و نوشته را متفاوت کنید. سعی کنید توضیحاتتان در مورد مطالب تکراری نباشد و زوایای دیگر موضوع را بررسی کنید. در واقع باید به موضوعاتی پرداخت که تا به حال درباره آن ها صحبتی نشده است. وب سایت شما هنگامی ارزشمند خواهد شد که محتوای مفید تولید کنید. هم چنین لازم است بدانید قیمت پایین محتوا مشتری را بیش تر راغب می کند. بنابراین به ارزان بودن آن نیز باید توجه کنید.

محتوا چه جایگاهی در وب سایت دارد؟

فرض کنید وب سایت یک هرم است. تولید محتوا در راس آن قرار دارد. جای بحث ندارد که محتوای ارزشمند به سایت بها می دهد. مخاطب از محتوا با کیفیت و مفید حمایت می کند.

اگر می خواهید در معرفی یک برند موفق شوید، باید تخصصی روی تولید محتوا مناسب کار کنید. کانتونا یک تیم متخصص در تولید محتوا با کیفیت به شما کمک می کند تا با استقبال زیاد مخاطبان در کارتان پیروز شوید. همچنین هزینه تولید محتوا ما بسیار پایین است و به علاوه تخفیفات ویژه ای هم برایتان داریم.