سفارش تولید محتوا
25
مارس

سفارش تولید محتوا

اصطلاح محتوا پادشاهي مي كند را شنيده ايد؟ يك محتواي خوب عامل مهمي براي افزايش سئو سايت شماست. گوگل براي راهنمايي همه كسب و كار ها و وبلاگ نويسان، “محتوا” را يكي از سه عامل اصلي و مهم  رتبه بندي برتر براي سئو اعلام كرده است. شما مي توانيد سفارش تولید محتوا خود را به تيم كارآمد و مجرب كانتونا بسپاريد.

موتور هاي جستجو برای رتبه بندی سایت شما از چک لیستی استفاده می کنند که آیتم های خاصی دارند که هر کسی از آن ها اطلاعی ندارد. تیم تولید محتوای کانتونا با استفاده از دانش بالی خود در زمینه تولید محتوا و سئو محتوا، رتبه سئو سایت شما را بالا می برد.

محتوای خوب محتوایی است که مطلب را به خوبی به مخاطب بفهماند و اعتماد سازی برای محصول یا خدمات شما در ذهن مخاطبتان بکارد. تیم تولید محتوای کانتونا با داشتن نویسندگانی جوان، خلاق و حرفه ای، می تواند کار بازاریابی محتوا شما را در سایت، وبلاگ و تمامی شبکه های اجتماعی که شما در آن حضور دارید را به بهترین صورت انجام دهد.

پیش از این که برای سفارش تولید محتوا اقدام کنید بهتر است که بدانید بازاریابی محتوا به طور کلی متشکل از 3 حلقه می باشد. این حلقه ها شامل استراتژی محتوا، تولید محتوا و منتشر کردن محتوا می باشند. مهم ترین بخش و در واقع قسمت کلیدی این زنجیره، تولید محتوا می باشد. دلیل آن چیست؟

ممکن است یک استراتژی تولید محتوا به صورت کامل و دقیق تهیه شده باشد ولی اجرای آن قدرتمند نباشد. پیاده کردن یک استراتژی بی نقص به واسطه تولید محتوایی اثر بخش و متناسب با نیاز مخاطب کار ساده ای نیست. در واقع اگر موفقیتی در مرحله تولید محتوای مورد نیاز استراتژی کسب نشود، کل فرآیند بازاریابی محتوا دچار مشکل شده است. پس از این که محتوا منتشر شود نتیجه مورد انتظار، حاصل نخواهد شد.

هدف اصلی تولید محتوا

برای سفارش تولید محتوا ابتدا لازم است با اهداف مختلف تولید آن آشنا شوید. تولید محتوا می تواند در زمینه های مختلفی مانند موارد زیر شکل گیرد.

 • تولید محتوای آموزشی در زمینه های مختلف کاربردی یا تخصصی
 • تولید محتوا برای آگاه سازی مخاطب و اطلاع رسانی به او
 • محتوایی سرگرم کننده برای لذت بردن مخاطب از آن
 • محتوایی الهام بخش و ترغیب کننده برای مخاطب

بخش های مختلف تولید محتوا

در واقع شما می توانید از هر قالبی برای معرفی کردن شرکت خود به مخاطب و محصول و خدماتی که ارائه می دهید استفاده کنید. اگر محتوایی که تولید می کنید پاسخگوی نیاز های مخاطب و ترغیب او برای بازگشت به سمت شما باشد، شما موفق شده اید. این موفقیت هیچ گاه بدون آگاهی و اطلاعات حاصل نمی شود. پس اگر می خواهید موفقیتی نظیر این کسب کنید باید با تمامی بخش های تولید محتوا که از گسترده ترین قسمت های فرآیند بازاریابی می باشد آشنا باشید. موارد زیر چهار قالب کلی محتوا می باشند. همه فرمت های مورد استفاده در تولید با توجه به این موارد اجرایی خواهند بود.

 • تولید محتوا متن محور
 • تولید محتوا گرافیکی و با استفاده از تصاویر
 • تولید محتوا ویدئویی
 • تولید محتوا صوتی

بهتر است تعرفه های سفارش تولید محتوا را بدانید

اگر گروه یا شرکت مناسب را برای سفارش تولید محتوا پیدا کردید، حتما از تعرفه‌ و  قیمت‌های آن‌ها هم اطلاع دارید. ولی اگر هنوز از هزینه های تولید محتوا اطلاعاتی ندارید، بهتر است قبل از هر چیز از شرکت یا گروه مورد نظر، تعرفه‌های تولید محتوا را بخواهید و بررسی کنید که با هزینه های شما متناسب است یا نه؟ ممکن است در بعضی از موارد نویسنده یا تیم تولیدکننده محتوا، حدود قیمت را برای شما مشخص کند اما در ادامه کار پروژه شما، هزینه‌هایش را بیشتر اعلام کند. به همین دلیل بهتر است قبل از هر کاری، درباره قیمت‌ها و میزان دقیق هزینه‌ها اطلاعات کاملی داشته باشید.

بضی از مراحل مهم سفارش تولید محتوا

فرایند تولید محتوا کمی وقت گیر است. از این رو بهتر است مراحل قبل از سفارش تولید محتوا فراهم کرد تا این فرایند سریع انجام شود. ضمن این که با انجام مرحله به مرحله آن می‌توانید از حجم کارهای اولیه برای تولید محتوا کم کنید.

 • انتخاب موضوع و مشخص کردن تعداد کلمات محتوای مورد نیاز توسط کارفرما
 • انتخاب کلید واژه های مورد نظر توسط کارفرما
 • انتخاب نوع محتوا متنی که می تواند داستانی ،خبری،گزارشی و.. داشته باشد
 • برنامه ریزی و تعیین زمانبندی برای تحویل محتوای درخواستی
 • پرادخت فاکتور
 • هزینه تمام شده محتوا
 • تاریخ تحویل محتوا طبق زمانبندی مشخص شده

خدمات تولید محتوا حرفه ای

خدمات تولید محتوا

هر چه قدر محتوای شما فنی تر و حرفه ای تر نوشته شده باشد، برند شخصی، محصول یا خدمات شما بهتر خود را در ذهن مخاطب ثبت می کند و هدفی را که برای تولید محتوا در نظر دارید زود تر تحقق پیدا می کند. گاهی این امر نیز برعکس است بدین معنی که اگر مطلب و محتوای شما از کیفیت کافی برخوردار نباشد و معیارهای سئو را نداشته باشد، باعث پایین آمدن سایت شما می شود. تیم کانتونا با تجربه ای که در امر بازاریابی و تولید محتوا دارد شما را به خواسته تان می رساند.

تولید محتوای با کیفیت، فنی و حرفه ای تاثیری آنی در امر سئو شما نمی گذارد اما تولید مداوم و‌ مستمر محتوا رتبه شما را به شدت در موتور های جستجو نظیر گوگل افزایش می دهد. این افزایش رتبه سبب بیشتر دیده شدن شما، فروش شما و هر هدفی که به دنبال آن هستید می شود.

محتوا جذاب در شبکه های اجتماعی باعث اشتراک گذاری، ترافیک بالا در صفحه شما و در نهایت باعث پیدا کردن مشتری های بیشتر برای محصول یا خدمات شما می شود.

در آخر این سوال پرسیده می شود. آیا هر کسی می تواند محتوایی که شما دنبالش هستید را تولید کند؟ حقیقت این است که محتوایی که باعث افزایش سئو، افزایش مشتری، ثبت شرکت شما در ذهن کاربر شود نیاز به مهارت و‌ تجربه در این زمینه دارد که تیم کانتونا به خوبی می تواند این کار را برای شما انجام دهد.

سفارش تولید محتوا به کانتونا

محتوا متنی تولیدی توسط تیم ما به سه صورت می باشد. محتوا تالیفی، ترجمه و بازنویسی. در واقع این موارد اهدافی مانند بهینه سازی و سئو مطالب، جذب مخاطب، تعامل بیش تر با مخاطبان، معرفی و… را دنبال می کنند.

برای سفارش کافی است فرآیندی کوتاه را طی کنید. ایتدا تعداد محتوا مورد نیازتان و موضوع کلی آن ها توسط کارفرما تعیین می شود. سپس با توجه به نیاز وب سایت باید کلمات کلیدی انتخاب شوند. تعداد کلمات هر محتوا طبق نظر کارفرما مشخص می شود. پس از پرداخت فاکتور می توانید یک برنامه دقیق از زمان تحویل محتوا داشته باشید.

تیم حرفه ای تولید محتوا کانتونا با نیرو های متخصص و جوان در تلاش است تا با ارائه محتوا موثر، به شما در رشد کسب و کار آنلاین کمک کند. با سفارش تولید محتوا به ما، کسب و کار خود را ارتقا دهید.

امیدواریم بتوانیم رضایت شما را جلب و هدفتان از تولید محتوا که در این عصر به شدت نیاز است را فراهیم کنیم. برای ثبت سفارش تولید محتوا خود کافی است تا فرم مربوط به آن را در صفحه ثبت سفارش پر کنید.