خدمات تولید محتوا
21
آوریل

به صرفه‌ترین “خدمات تولید محتوا” در کانتونا

این روزها دنیا پرشده از کسب‌ و کارهایی که هر کدوم به نحوی میخوان بیشتر دیده بشن. رقابت تو بازار انقدر زیاد شده که میتونیم بگیم بازاریابی در تخصصی‌ترین حالت خودش قرار داره. تولید محتوا، از مهمترین ابزارهایی است که کمک کننده شما در مارکتینگ محصول یا خدماتتون است. ما معمولا برای پی بردن به اهمیت چیزی، بیشتر به نتیجه‌‌ای که برای ما دارد توجه می کنیم. در این مقاله با خدمات تولید محتوا بیشتر آشنا میشیم. خدمات تولید محتوا ، همان نتایجی هستند که که از تولید محتوای با کیفیت بدست میارید.

شما با تولید محتوای با کیفیت در قالب‌های مختلف علاوه بر معرفی شرکتتون، نیاز مشتری‌هاتون رو هم پاسخ میدین. محتوا بخش بسیار بزرگی از بازاریابی رو به خودش اختصاص داده. یعنی اگر شما محتوایی داشته باشید که هم نظر مخاطب را به خودش جلب کنه و هم به سوالات و خواسته‌های مخاطب جواب بده، برنده‌این.

از جمله خدماتی که تولیدمحتوا براتون فراهم میکنه اینه که هر مقاله در وب‌سایتتون تبدیل به یک بذر میشه و برای مدت‌های زیادی حاصل اون رو می بینید. شما با مقالات درست بیشتر، ترافیک بیشتری وارد ساییتون میکنین و در نهایت این افراد ورودی براتون تبدیل به مشتری‌های وفادار میشه.

خدمات تولید محتوا متنوع کانتونا

خدمات تولید محتوا کانتونا

محتوای متنی

از پرکاربردترین انواع تولید محتوا است که در فرمت‌های مختلف تولید میشه. در واقع مهمترین هدفی که تولید محتوای متنی دنبال میکنه بهبود سئو سایتتون و کاهش رتبه گوگلتون هست. در واقع با تولید مقالات سئو شده، با موترهای جست‌وجو هماهنگ میشین.

محتوای گرافیکی و تصویری

این نوع محتوا خیلی برای کسایی که حوصله خوندن مطالب طولانی رو ندارن، مناسب هست. این شما هستین که باید تشخیص بدین کدوم نوع محتوا برای کسب‌وکار شما بهتر نتیجه میده. شما با شناخت بیشتر مشتریاتون میتونین نتایج بهتری از تولید محتوا بگیرید. محتوای گرافیکی شما میتونه پست برای فضای مجازی، عکس، ویدیو و یا اینفوگرافیک متناسب با کسب‌وکارتون باشه.

محتوای صوتی

این روزها ما وقت زیادی رو بیرون از خونه یا در ماشین ها سپری میکنیم. به همین علت شاید خوندن مقالات یا دیدن محتواهای گرافیکی برامون مقدور نباشه. از این رو با تولید یک پادکست صوتی به خواسته خیلی از مخاطبان میتونیم پاسخ بدیم و مشتریان زیادی را به سمت کسب‌ و کارمون جذب کنیم.

کانتونا ، با تولید محتوای متنی و گرافیکی سئو شده، شما را بی‌نیاز میکنه. در واقع هر آن چیزی که سایتتون برای بهبود رتبه گوگل نیاز داره به شما میدیم. از جمله خدمات تولید محتوا که کانتونا در اختیارتون میذاره در موارد زیر خلاصه شده:

  • محتوایی که مینویسیم به هیچ عنوان کپی نیست.
  • طبق خواسته شما، میتونیم از منابع انگلیسی ترجمه کنیم. در صورت ترجمه، باز هم مطالب کپی نیست.
  • محتوایی که تحویل شما میدیم، کاملا سئو شده هست. یعنی موارد مختلفی مثل چگالی کلمه‌کلیدی، عنوان جذاب، معیارهای موتورهای جست‌وجو همه و همه بررسی می شوند و محتوایی با کیفیت تحویلتون میدیم.
  • ویراستار سئو کار، بعد از نویسنده محتوا تمامی موارد را جداگانه بررسی میکنه.
  • علائم نگارشی هم رعایت میشه.

تمام این خدمات تولید محتوا ، با به صرفه‌ترین قیمت در کانتونا برای شما فراهم شده تا شما رو از تیم متخصص تولید محتوا بی نیاز کنیم. همچنین هم مسیر با تحقق اهداف بازاریابی کسب‌وکارتون باشیم.