تولید محتوا تخصصی
24
مارس

تولید محتوا تخصصی و حرفه ای

این که یک محتوا باید اصیل باشه و به صورت یونیک نوشته شده باشه رو تقریبا همه میدونن. گاهی این نکته پیش میاد که: اصلا حرف شما درست، حالا میشه بگین محتوای اصیل چیه؟ با این مقاله کوتاه از کانتونا همراه باشید تا بیشتر در مورد تولید محتوا تخصصی با هم صحبت کنیم!

ترجمه همیشه اصیل نیست

شاید شما هم فکر کنید که فقط محتوا های ترجمه یونیک هستند و ارزش سرمایه گذاری دارند. این تصور تقریبا درسته. ولی فقط اون کلمه “فقط” کار رو خراب میکنه! همیشه مقالاتی که ترجمه میشن اصیل نیستن. چند عامل می تونن مقدار ارزشی که یک مقاله ترجمه شده داره رو پایین بیارن. مواردی مثل درست ترجمه نکردن مقالات، روان نبودن ترجمه، انتخاب مقاله ای که چندین بار قبلا ترجمه شده و… . پس برای ترجمه هم باید به دنبال یک تیم تولید محتوا خوب گشت تا بتونه این کار رو به درستی انجام بده.

از طرفی تولید محتوای تخصصی فقط ترجمه نیست! این یک اصل دوطرفست. در واقعه یک مقاله جمع آوری شده از اطلاعات یک کارشناس و یا حتی یک مقاله بازنویسی شده از چند مقاله معتبر (به صورت چکیده و خلاصه) می تونه اصیل تر از یک ترجمه داغون باشه!

با این حال باز هم درصد یونیک بودن مقاله های ترجمه بیشتر از گرد آوری ها و بازنویسی مقاله های فارسی هست اما این که تصور ما درباره تمامی مقاله های بازنویسی شده خوب نباشه کار چندان درستی نیست.

یک شرکت تولید محتوا تخصصی پیدا کنیم

شرکت تولید محتوا تخصصی

شاید بشه گفت مهم تر از اینکه چه مقاله ای درحال ترجمه و یا خلاصه شدن برای ساخت یک محتوای تخصصی هست، این باشه که چه تیمی داره اون فرایند رو انجام میده. همونطور که در مقاله های قبلی گفتیم استفاده از تیم های تولید محتوای تخصصی در شهر خودتون می تونه به درستی محتوای شما اثر خاصی داشته باشه. به عبارتی وقتی یک نویسنده که در وضعیت شما قرار داره، میتونه بهتر شما و نیاز هاتون رو درک کنه و یک محتوای با کیفیت رو بنویسه.

انتخاب و بررسی رقبا

یکی دیگه از نکات مهم برای هر کسب و کاری بررسی رقباست. به جرئت میشه گفت یکی دیگه از دلایل مهم برای انتخاب تیم تولید محتوای تخصصی در شهر خودتون اینه که بتونه اون شرکت تولید محتوا رقبای شما رو بهتر بررسی کنه.

به عنوان مثال یک تیم تولید محتوای تخصصی در مشهد برای یک کسب و کار باید به گونه ای محتوا تولید کنه که رقبای اصلی اون کسب و کار رو حداقل به صورت جزئی بررسی کنه و بعد مقاله تولیدی رو با توجه به اطلاعات به دست اومده بنویسه.

کانتونا اینجاست!

کانتونا یک تیم تولید محتوای تخصصی در مشهد برای پذیرش هر گونه تولید محتوایی از جمله ترجمه و یا بازنویسی آمادست تا بتونه به کسب و کار شما جان تازه ای ببخشه. سعی ما بر این هست که بتونیم با توجه به وضعیت کسب و کار ها در مشهد برای تولید محتوای شما بهترین گزینه های ممکن رو انتخاب کنیم.

ما به شما تضمین میدیم، تمامی مقاله هایی که برای کسب و کار شما تولید میشه یونیک هستن و محتواشون با توجه به رقبای کسب و کاری شما نوشته شده. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد تاثیر تولید محتوا بر کسب و کار های اینترنتی مقاله این موضوع رو حتما مطالعه کنین.